Özel Dizayn DC veya Güç Kaynağı

DOĞA DOSTU TEKNOLOJİ

Switchmode teknolojisi sayesinde, çevreye duyarlı çalışma prensibi..

ESNEK YAPI

Küçük ve hafif olmasından dolayı, yer kaplamaz nakliye ve kurulum çok kolay olur..

ENERJİ TASARRUFU

IGBT teknolojisi sayesinde minimum kayıp olur. Dolayısıyla emsallerine göre %30’a varan enerji tasarrufu sağlar..

DÜŞÜK RIPPLE

Bu redresörler sayesinde, kaplamada istenilen %2 ripple faktörünü her çalışma voltajında görmek mümkündür. Oldukça düz DC vererek kaplama kalitesini artırır..

KULLANIM ALANLARI

Arge ve test labaratuarları - elektronik kart tamircileri ve üreticileri - kimyasal üreten tesisler.

YÜKSEK VERİM

Yapısında trafo barındırmadığı için, trafo kayıpları yaşanmaz ve cihaz verimi trasformatörlü sistemlerin çok üstünde olur..

Sayron Elektronik; Yeni nesil yüksek frekanslı redresör olan Galvano redresörü veya kaplama redresörü, alüminyum yüzey işlemlerinin en önemli ekipmanlarından biri olan Eloksal redresörü, Aluminyum üretimi yapan fabrikalar ve Alüminyum Kaplama Tesislerinde kullanılan Alüminyum renklendirme redresörü,Trafo köşkleri Küçük Trafo Merkezleri Acil aydınlatma gibi alanlarda kullanılan Akülü redresör, elektrikli ve elektronik cihazların sağlıklı enerji tasarruflu ve uzun ömürlü olmasını sağlayan Servo regülatör, Yüksek Güç ve Performans Odaklı Kesintisiz Güç Kaynakları, emsallerine göre %30’a varan enerji tasarrufu sağlayan Akü şarj cihazları üreticisi ve dağıtıcısı firmadır. Geleceği getiren teknoloji kesintisiz güç ile burada üretiliyor.