Eloksal Kaplama Redresörleri - Aristo Serisi

KULLANIM ALANLARI

Alüminyum üreten fabrikalar - alüminyum kaplama tesisleri .

SOĞUTMA

Hava / Su / Yağ vb. soğutma çeşitleri ile imal edilebilir..

OTOMATiK MiKRON

İstenilen mikrona göre otomatik çalışma sağlar..

HABERLEŞME

Profibus DP / ProfiNET / Modbus / RS 232 / RS 485 vb. protokoller kullanılarak, otomasyon bilgisayarı ile çalıştıralabilir..

REÇETE SiSTEMi

Bu sistem sayesinde tüm parçalar için kayıt tutularak her zaman standart üretim sağlanır..

BANYO ISISI

Sıcaklık farkı alüminyum renklerini etkilemektedir. Bu sistem sayesinde sıcaklık kontrollü çalışma yapılarak, her zaman standart renk elde edilir..

DOKUNMATiK PANEL

Esnek programlama sayesinde çok basit kullanım sağlar. Yüksek görsellik ve geniş ekran, operatörün kontrol gücünü artırır..

Sayron Elektronik; Yeni nesil yüksek frekanslı redresör olan Galvano redresörü veya kaplama redresörü, alüminyum yüzey işlemlerinin en önemli ekipmanlarından biri olan Eloksal redresörü, Aluminyum üretimi yapan fabrikalar ve Alüminyum Kaplama Tesislerinde kullanılan Alüminyum renklendirme redresörü,Trafo köşkleri Küçük Trafo Merkezleri Acil aydınlatma gibi alanlarda kullanılan Akülü redresör, elektrikli ve elektronik cihazların sağlıklı enerji tasarruflu ve uzun ömürlü olmasını sağlayan Servo regülatör, Yüksek Güç ve Performans Odaklı Kesintisiz Güç Kaynakları, emsallerine göre %30’a varan enerji tasarrufu sağlayan Akü şarj cihazları üreticisi ve dağıtıcısı firmadır. Geleceği getiren teknoloji kesintisiz güç ile burada üretiliyor.