Yeni Nesil Yüksek Frekans Redresörler - Darwin Serisi

ENERJİ TASARRUFU

IGBT, teknolojisi sayesinde yüksek verim ve minumum enerji harcayarak çalışır.

KULLANIM ALANLARI

Kaplama tesisleri,  kimyasal üreticileri, arıtma fabrikaları.

YER TASARRUFU

Eski tip redresörlere oranla % 70 daha az yer kaplar.Hafif olması nedeni ile taşıma ve nakliye işlemleri kolaylıkla yapılır..

HABERLEŞME

Profibus DP / ProfiNET / Modbus / RS 232 / RS485 vb.protokoller kullanılarak, otomasyon bilgisayarı ile çalıştırılabilir..

DÜŞÜK RIPPLE

Yüksek frekans çıkışı sayesinde, çıkış ripple değeri %1‘in altındadır. Bu da kullanıcının daha homojen kaplama elde etmesini sağlar..

TEKNİK SERVİS KOLAYLIĞI

Tek parça halinde olduğu için arıza bulma ve arıza giderme süresi minimuma düşer..

Sayron Elektronik; Yeni nesil yüksek frekanslı redresör olan Galvano redresörü veya kaplama redresörü, alüminyum yüzey işlemlerinin en önemli ekipmanlarından biri olan Eloksal redresörü, Aluminyum üretimi yapan fabrikalar ve Alüminyum Kaplama Tesislerinde kullanılan Alüminyum renklendirme redresörü,Trafo köşkleri Küçük Trafo Merkezleri Acil aydınlatma gibi alanlarda kullanılan Akülü redresör, elektrikli ve elektronik cihazların sağlıklı enerji tasarruflu ve uzun ömürlü olmasını sağlayan Servo regülatör, Yüksek Güç ve Performans Odaklı Kesintisiz Güç Kaynakları, emsallerine göre %30’a varan enerji tasarrufu sağlayan Akü şarj cihazları üreticisi ve dağıtıcısı firmadır. Geleceği getiren teknoloji kesintisiz güç ile burada üretiliyor.